Albrechtický a Větřkovický triatlon

Větřkovický triatlon

Větřkovický triatlon – 600m plavání – 20km kolo – 4,5 km běh. Na tento závod se za náš tým na start postavil za muže Richard Stocker a za ženy Veronika Stepková. Počasí parádní, chvílemi až moc, voda mokrá a kola připravené. Tak to vypadalo na startu v 10 hodin. Na břeh Větřkovické nádrže se postavilo na 150 závodníků. Pak už to jelo podle plánu – začít rychle a pak už jen přidávat. O support se postarali Hana Štěpánková, Petr Sarvaš, Kamil Stöcker , Jana Matuštíková a Lukáš Podhorní. Všichni šlapali jak měli a tak to taky přineslo ovoce. Verča si doběhla ve finiši pro první místo ve své kategorii a Richard při svém prvním triatlonu pro 8. místo v kategorii. Atmosféra byla parádní a děkujeme pořadatelům za krásnou neděli. Rádi bychom taky zmínili, že se jednalo částečně o charitativní akci na podporu postižené dívky a stálo to za to. Příští rok s námi opět počítejte Větřkovice těšte se

Výsledky:

Albrechtický triatlon

8. ročníku Albrechtického triatlonu se zúčastnili Veronika Stepková, Kateřina Hollá Lindnerová, Jiří Ďurica a štafeta ve složení Robert Kotásek, Kamil Stöcker a Martin Kvapulinský. V dětské kategorii Vašek a Tonda Štěpánkovi. Na trati nechali všichni účastnici své maximum .
Hned ráno při dětském aquatlonu to cinklo dvakrát stříbrně.
Ve štafetě se podařilo dosáhnout na 1. flek
Děvčata o umístěnní bojovala do posledního metru, kde se Kača umístila na 4. místě a Verča hned za ní.
Jirka bohužel závod nedokončil, ale už si brousí zuby na příští ročník.