Závody a výsledky

Členové týmu se pravidelně účastní cyklistických, běžeckých a triatlonových závodů. Nebojíme se extrémů, jako je například závod na silničních kolech Beskyd Tour, horské závody Beskydská Sedmička, LH24, Czech Ultra Trail Tour (CUTT) nebo Lysacup.

Letos jsme poprvé pořádali charitativní Dětský Běh s LightBike, ze kterého chceme udělat tradici a každý rok rozhýbat děti, přilákat je k běhu a zdravému životnímu stylu a zároveň nejen finančně podpořit vždy jedno zdravotně znevýhodněné dítě.

LightBike se podílí na organizaci a podporuje řadu závodů v Moravskoslezském kraji, není divu, že tyto závody pak patří mezi ty nejoblíbenější. Chcete si otestovat běžeckou obuv Inov-8? Není problém, přijďte si zazávodit s námi. V roce 2017 jsme se podíleli na spoluorganizaci těchto závodech:

24.9. Craft RunFest, Ostrava

21.10. Havířovská 10, Havířov

12.11. Starobělské Lurdy, Ostrava

 

Výsledky členů týmů

Rok 2018

11.3. Mořkovský zajíc

Andy Krstevová – 3. místo

 

11.3. Koběřická 20

Olda Kokošek – 3. místo

 

3.3. Ludgeřovická 15

Andy Krstevová – 3. místo

Tomáš Maceček – 2. místo

 

LYSACUP 2018

Team LightBIKE – 12. místo

Vašek Štěpánek – celkově 2. místo v kat. CHLAPCI

Ríša Stöcker junior – celkově 4. místo v kat. CHLAPCI

 

27.1. LH24

Petr Smejkal a Kateřina Zechová – 1. místo MIX nad 50. let – 12. okruhů

Richard Stocker a Kamil Stöcker – 2. místo MUŽI 18-35 let, 3. místo celkově (15 okruhů)

Petr Sarvaš a Rostislav Farana – (5 kol)

Tomáš Labudek – 19. místo MUŽI 18-35 let, 41. místo celkově (10 okruhů)

Lukáš Podhorní – (5 kol)

Rok 2017

16. 12. – Travný Trek

Kateřina Zechová – 1. místo

Milan Holeš – 7. místo, 2. místo v kat.

Petr Sarvaš – 35. místo, 5. místo v kat.

Rosťa Farana – 70. místo

 

16.12. Christmas Run Praha

Lukáš Podorní a Veronika Stepková

 

12.11. Starobělské Lurdy

Tomáš Maceček – 1. místo, traťový rekord

Andy Krstevová – 6. místo

Olda Kokošek – 10. místo

Veronika Enenkelová – 19. místo

Kamil Stöcker – 37. místo

Richard Stöcker – 43. místo

Martin Kvapulinský – 55. místo

Jana Matuštíková – 114. místo

Hana Štěpánková – 138. místo

Aleš Pazdziora – 153. místo

Veronika Stepková – 226. místo

Petr Sarvaš – 291. místo

Eliška + Šárka Faranová – 263 a 264. místo

Terezka + Rosťa Farana – 438. místo

 

5.11. Na plný boty

Milan Holeš + Marie Zelená – 1. místo kat. MIX

 

5.11. Hornická 10ka

Martin Kvapulinský – 133. místo 40:46

Kamil Stöcker – 41:01

Roman Kučera – 41:53

Jiří Ďurica – 43:57

Lucia Kučerová – 45:22

Marian Mikuš – 46:58

 

22.10.2017 – Ultramarathon Zapomenuté hory – 44km běh

Maceček Tomáš – 1. místo

Ultramarathon Zapomenuté hory – 22km běh

Kvapulinský Martin – 15. místo

 

22.10-2017 – Silesia kross marathon

Kokošek Oldřich – 1. místo

 

14.10.2017 – Havířovská 10 – 10km

Stöcker Richard – 27.místo / 22. v kat.

Kvapulinský Martin – 33.místo / 27. v kat

Krstevová Andrea – 40.místo / 2. v kat

Bidlo Petr – 43.místo / 9. v kat

Ďurica Jiří – 56.místo / 37. v kat

Zechová Kateřina – 76.místo / 1. v kat

Proboszová Zuzana – 86.místo / 2. v kat

Matuštíková Jana – 194.místo / 6. v kat.

Havířovská 10 – 5km

Stöcker Kamil – 4.místo / 4. v kat.

Klenčíková Zuzana – 24.místo / 3. v kat.

Labudek Halina – 33.místo / 6. v kat.

Štěpánková Hana – 43.místo / 11. v kat.

Havířovská 10 – dětské závody

Pilipová Claudie

Štěpánek Václav

Štěpánek Antonín

 

7.10.2017 – Beskydský půlmaraton, Kilpi Trail Running Cup

Maceček Tomáš – 2.místo

Proboszová Zuzana – 115.místo

 

7.10.2017 – Přerovecký kros

Kokošek Oldřich – 2.místo

 

30.9.2017 – X.Craft Valachia Run – Horský běh 18km

Maceček Tomáš – 2.místo / 2. v kat.

Kukla Ondřej – 20.místo / 9. v kat.

Krstevová Andrea – 43.místo / 4. v kat.

 

X.CRAFT Valachia Run – Běh na  10 km

Kvapulinský Martin – 20.místo / 10. v kat.

Stöcker Kamil – 21.místo / 11. v kat.

Matuštíková Jana – 97.místo / 10. v kat.

 

28.9.2017 – Běh na Emu

Maceček Tomáš – 1.místo

Stöcker Kamil – 8.místo

Stöcker Richard – 9.místo

Dětský běh

Stöcker Richard – 1.místo v kategorii

Stöcker Dominik – 1.místo v kategorii

 

24.9.2017 – Run fest Ostrava –

1/4maraton

Maceček Tomáš – 1. místo / 1.místo v kat.

Krstevová Andrea 20.místo / 1.místo v kat.

½ maraton

Kubiczek Zdeněk – 19.místo / 11.místo v kat.

Proboszová Zuzana – 93.místo / 3.místo v kat.

Matuštíková Jana – 304.místo / 24.místo v kat.

Maraton

Ďurica jiří – 151.místo / 47. v kat.

 

10.9.2017 – Skleněný muž – triatlon

Stöcker Richard – 16.místo / 5.místo v kat.

Stepková Veronika – 2. místo v kategorii

 

2.9.2017 – Cream Bike Čeladná – 55km

Mikuš Marian – 27.místo / 8.místo v kat.

Kučera Roman – 30.místo / 10.místo v kat.

Stöcker Kamil – 40.místo / 14.místo v kat.

Tým – 1.místo

Cream Bike Čeladná – dětské závody

Štěpánek Václav – 3.místo v kat.

Štěpánek Antonín – 17.místo v kat.

 

31.8.-2.9.2017 – Beskydská sedmička

Long 98km

Holeš Milan/Kaniová Eliška – 37.místo / 3.místo v kat.

Pazdziora Aleš/Zbojníková Eva – nedokončili

Funioková Táňa/Zechová Kateřina – nedokončili

Hollá Kateřina/Turek Martin – nedokončili

Short 86km

Bidlo Petr/Labudek Tomáš – 7.místo / 4.místo v kat.

Orlíková Jana/Matuštíková Jana – 34.místo / 2.místo v kat.

 

27.8.2017 – Větřkovický triatlon

Stöcker Richard – 19.místo / 8.místo v kat.

Stepková Veronika – 4.místo / 1.místo v kat.

 

26.8.2017 – Ostravský Chachar

Stöcker Kamil – 14.místo v kat.

 

12.8.2017 – Hostýnská osma – 65km

Gazda Richard/Pazdziora Aleš – 61.místo / 2.místo v kat.

Labudek Tomáš/Matuštíková – Jana 204.místo / 9.místo v kat,

 

12.8.2017 – Albrechtický triatlon

Štafeta – Kotásek Robert/Stöcker Kamil/Kvapulinský Martin – 1.místo

Holá Kateřina – 4.místo v kat.

Stepková Veronika – 5.místo v kat.

Ďurica Jiří – nedokončil

Albrechtický triatlon – dětské závody

Štěpánek Václav – 2.místo v kat.

Štěpánek Antonín – 2.místo v kat.

 

4.8.2017 ValachyMan – triatlon

Štafeta – 3.místo v kat.

 

15.7.2017 – Beskyd Tour – silnice 121km

Maceček Tomáš – 35.místo / 15.místo v kat.

Stöcker Kamil – 93.místo / 26.místo v kat.

Ďurica Jiří – 120.místo / 34.místo v kat.

Muller Phillipe – 144.místo / 40.místo v kat.

 

13.5.2017 – Jarní Kubánkov – 15,5 km běh

Kukla Ondřej – 8.místo

Jarní Kubánkov – 8km

Kučera Roman – 9.místo

Stöcker Richard – 10.místo

Krstevová Andrea – 15.místo

Blecha Josef – 34.místo

 

22.4.2017 – Porubajk

68km

Kučera Roman – 33.místo / 13.místo v kat.

Mikuš Marian – 47.místo / 20.místo v kat.

Hollá Kateřina – 166.místo / 5.místo v kat

38km

Stöcker Kamil – 42.místo / 34.místo v kat.

Sarvaš Petr – 190.místo / 161.místo v kat.

dětský závod 10km

Štěpánek Václav – 75.místo / 22.místo v kat.

Štěpánek Antonín – 91.místo / 12.místo v kat.

 

15.4.2017 – Ještěd Sky Race

Maceček Tomáš – 15.místo / 7.místo v kat.

Kokošek Oldřich – 19.místo / 9.místo v kat.

Krstevová Andrea – 145.místo / 7.místo v kat.

 

2.4.2017 – 12. ČSOB Bratislava Marathon

Kokošek Oldřich – 11.místo

 

6.3.2016-11.3.2017 LysaCup

Team LightBIKE – 8. místo v zimní sérii závodů na LH

Kučera Roma – 28.místo celkově

Kokošek Oldřich – 45.místo celkově

Mikuš Marian – 53.místo celkově

Hollá Kateřina – 98.místo celkově

Maceček Tomáš – 243.místo celkově, 5x umístění na stupních vítězů)

Pazdziora Aleš – 283.místo celkově

Labudek Tomáš – 313.místo celkově

Kvapulinský Martin – 422.místo celkově

Stöcker Kamil – 476.místo celkově

Štěpánek Václav – 2-místo v dětské kategorii do 15 let

 

18.2.2017 – Winter Run Olomouc

Stöcker Kamil – 93.místo celkově / 51.místo v kat.

Celkové umístění v sérii závodů 28.místo / 20.místo v kat.

 

21.1.2017 – LH24

Stöcker Richard – 18.místo celkově / 6.místo v kat.

Šlachtová Ivana – 39.místo celkově / 5.místo v kat.

Zechová Kateřina –  79 .místo celkově / 3.místo v kat.

Mikuš Marian – 253.místo celkově / 80.místo v kat.

Sarvaš Petr – 304.místo celkově / 72.místo v kat.

Ryšková B./Šproch David – 13.místo celkově / 3.místo v kat.

Šádková T./Hollá Kateřina – 17.místo celkově / 1.místo v kat.

Matuštíková Jana/Slívová Zdenka – 181.místo celkově / 9.místo v kat.

 

21.1.2017 Winter Run Ostrava

Ďurica Jiří – 25.místo celkově / 16.místo v kat.

Stöcker Kamil 34.místo celkově / 24.místo v kat.

 

 

Rok 2016

5.11.2016 – Hornická desítka

Stöcker Richard – 18. místo

Kučera Roman – 52. místo

Kučerová Lucia – 28. místo v kat

29.10.2016 – Podzimní Kubánkov – 15km běh

 Krstevová Andrea – 2.místo

Kvapulinský Martin – 3. místo

15.10.2016 – Radegastova výzva – 13km

Lindnerová Hollá Kateřina – 1.místo

– Radegastova výzva – štafeta 24 hodin

Matuštíková Jana, Slívová Zdeňka, Martinková Veronika – 3. místo

15.10.2016 – Havířovská 10 – 10km

Kvapulinský Martin – 9.místo / 7. místo v kategorii

Stöcker Richard – 17.místo / 14. místo v kategorii

Stöcker Kamil – 97.místo / 57. místo v kategorii

Stěpnková Hana – 240.místo / 33. místo v kategorii

Kvapulinská Věrka – 291.místo / 56. místo v kategorii

– Havířovská 10 – dětské závody

Stěpánek Václav – 6.místo / 6. místo v kategorii

Stöcker Richard – 11. .místo / 10.. místo v kategorii

Kocurek Jan – 16.místo / 15. místo v kategorii

Štěpánek Antonín – 26.místo / 23. místo v kategorii

Stöcker Dominik – 34.místo / 30. místo v kategorii

25.9.2016 – CRAFT RUNFEST Ostrava

Kvapulinský Martin –  32.místo / 11.místo v kategorii

17.9.2016 – Bikečeladná – 55km

Kučera Roman – 57.místo / 16.místo v kategorii

Stöcker Kamil – 109.místo / 29.místo v kategorii

Hrabec Lukáš – 234.místo / 53.místo v kategorii

Farana Rostislav – 237.místo / 54.místo v kategorii

Lindnerová Hollá Kateřina – 244.místo / 6.místo v kategorii

– Bikečeladná – 22km

Novák Jan – 22.místo / 9.místo v kategorii

Michálek Ondřej – 62.místo / 11.místo v kategorii

Teper Libor – 79.místo / 11.místo v kategorii

Stöcker Karel – 153.místo / 5.místo v kategorii

2.-4.9. 2016 – B7 95km

Pazdziora Aleš/Gazda Richard – 20.místo / 12.místo v kategorii

Holeš Milan/Šlachtová Ivana – 27.místo / 1.místo v kategorii

Matuštíkov Jana/ Slívová Zdeňka – 4.místo v kategorii

B7 86km

Mikuš Marian/Hloušek Petr – 104

28.8.2016 – Ostravský chachar – 50km

Kučera Roman – 14.místo v kategorii

20.8.2016 – Salamon Slezský maraton
Kvapulinský Martin  –  11 místo

– Jesenický půlmaraton

David Šproch – 18.místo v kat.
Tereza Janovská – 73.místo v kat.
Marián Mikuš – 86.místo v kat.

13.8.2016 – Běhej lesy Bílá

Kvapulinský Martin – 27.místo / 22.místo v kategorii

31.7.2016 – Běh na Kozubovou

Kvapulinský Martin – 6.místo v kategorii

30.7.2016 – Běh na Lysou

Kvapulinský Martin – 8.místo v kategorii

16.7.2016 – Hoská výzva Jeseníky

Kvapulinský Martin – 6.místo

Labudek Tomáš – 14.místo

Mikuš Marian – 96.místo

25.6.2016 – Mattoni půlmaratón Olomouc

Stöcker Kamil – 1588.místo / 1393.místo v kategorii

20.6.2016 – Aktivity Bikemania Trophy

Kučera Roman – 10.místo v kategorii

17.6.2016 – Tatry runnig tour

Labudek Tomáš – 42.místo

4.6.2016 – Lysohorský čtyřlístek – MČR ve Skymaratonu

Kavapulinský Martin – 21.místo / 10.místo v kategorii

Labudek Tomš – 31.místo / 16.místo v kategorii

Šproch David – 81.místo / 40.místo v kategorii

Pazdziora Aleš – 116.místo / 32.místo v kategorii

Slívová Zdeňka – 117.místo / 12.místo v kategorii

Mikuš Marian – 118.místo / 53.místo v kategorii

Janovká Tereza –

Matuštíkov Jana – 187.místo / 30.místo v kategorii

Sarváš Petr – 219.místo / 69.místo v kategorii

Stöcker Kamil – nedokončil

4.6.2016 – MadRace (spartan)

Ivánek Dušan/Lindnerová Hollá Kateřina/Šádková Tereza/Novčková Jana – 10.místo

28.5.2016 – Valašský hrb – 20km

Matuštíková Jana – 16.místo

Valašský hrb – 30km

Slívová Zdeňka – 11.místo

Valašský hrb – 50km

Holeš Milan – 30.místo

21.5.2016 – Silesia Merida Bike maraton

Kučera Roman – 25.místo v kategorii

Mikuš Marian –  34.místo v kategorii

14.5.2016 – Jarní Kubánkov

Kvapulinský Martin – 3.místo

Kučera Roman – 14.místo

Lindnerová Hollá Kateřina – 5.místo

7.5.2016 – Valachy Tour (duatlon)

Lindnerová Hollá Kateřina – 9.místo v kategorii

7.5.2016 – Perun Skymaraton

Labudek Tomáš – 83.místo v kategorii

Pazdziora Aleš – 50.místo v kategorii

Stöcker Richard – nedokončil

1.5.2016 – Hukvaldská desítka

Lindnerová Hollá Kateřina – 1.místo

30.4.2016 – Porubajk 68km

Mikuš Marian – 132.místo / 53.místo v kategorii

Kučera Roman – 213.místo / 79.místo v kategorii

Teper Libor – 262.místo / 40.místo v kategorii

Blecha Josef – 267.místo / 32.místo v kategorii

Nevlud Josef – 268.místo / 102.místo v kategorii

Porubajk 38km

Stöcker Kamil – 70.místo / 58.místo v kategorii

Lindnerová Hollá Kateřina – 172.místo / 8.místo v kategorii

Michálek Ondřej – 243.místo / 207.místo v kategorii

Farana Rostislav – 329.místo / 281.místo v kategorii

Slívová Zdeňka – 372.místo / 25.místo v kategorii

Matuštíková Jana – 432.místo / 31.místo v kategorii

Sarváš Petr – 491.místo / 415.místo v kategorii

16.4.2016 – NightRun Ostrava

Lindnerová Hollá Kateřina – 83.místo / 7.místo v kategorii

9.4.2016 – Bolatická třicítka

Blecha Josef – 161.místo /44.místo v kategorii

Nevlud Petr – 187.místo /60.místo v kategorii

Nováková Patricie – 250.místo /5.místo v kategorii

9.4.2016 – Craft Rungo rázovitý běh

Hollá Kateřina – 65.místo / 2.místo v kategorii

1.11.2015 – 27.2.2016 LysaCup 2016

Team LightBIKE – 18. místo v zimní sérii závodů na LH

Kvapulinský Martin – 27.místo celkově (pravidelné umístění do 30. místa)

Kučera Roman – 77.místo celkově

Bidlo Petr – 94.místo celkově

Mikuš Marian – 175.místo celkově

24.1.2016 – LH24 MČR dvojice

Stöcker Richard/Pazdziora Aleš – 16.místo / 6.místo v kategorii

Ivánek Dušan/Stýskala Tomáš – 110.místo / 25.místo v kategorii

Matuštíková Jana/Slívová Zdeňka – 120.místo / 3.místo v kategorii

Šproch David/Janovská Tereza – 126.místo / 16.místo v kategorii

Sarváš Petr/Stéblová Monika – 129.místo / 17.místo v kategorii

Farana Rostislav/Faranová Šrka – 167.místo / 23.místo v kategorii

LH24 MČR jednotlivci

Labudek Tomáš – 49.místo / 12.místo v kategorii

Stöcker Kamil – 213.místo / 45.místo v kategorii

Marcol Daniel – 380. místo / 114.místo v kategorii

15.1.2016 – Skialp Vertical Race na LH

Šproch David – 21 místo / 3.místo v kategorii

Vytvořte si web nebo blog na WordPress.com

Nahoru ↑

%d bloggers like this: